Your Page Title

O nas

Od wielu lat jesteśmy prekursorem nowoczesnych rozwiązań do wentylacji i rekuperacji na polskim rynku, a nasze działania opierają się na budowaniu trwałych relacji z klientami i instalatorami.

Zależy nam na ciągłym rozwoju i poszerzaniu oferty, aby sprostać Waszym potrzebom. Razem z nami dbaj o jakość powietrza i wybierz najlepsze rozwiązania dla Twojego domu.

Peflex

Nasz zespół PEFLEX działa już od 15 lat i w tym czasie opracował kompletny i nowoczesny system wentylacji, składający się z prawie 2000 produktów. Dzięki niemu oraz naszemu doświadczeniu i wiedzy, oferujemy produkty najwyższej jakości i fachowe wsparcie dla specjalistów w branży wentylacyjnej. Jesteśmy dumni, że współpracujemy z ponad tysiącem instalatorów w całej Polsce, a nasz system wentylacji mechanicznej PEFLEX jest najpopularniejszy na rynku.

Nie tylko dostarczamy produkty, ale także staramy się podnosić świadomość społeczeństwa na temat znaczenia wentylacji dla zdrowia i oszczędności energii, a także ochrony środowiska naturalnego. Prowadzimy szkolenia i warsztaty dla firm wykonawczych, aby pomóc w doskonaleniu ich umiejętności i poprawie jakości instalacji rekuperacyjnych w całym kraju.

Przełomowe momenty

Przełomowe momenty

Previous slide
Next slide

Działamy z instalatorami od początku!

Nasze produkty są projektowane z myślą o instalatorach, a ich praca jest dla nas niezwykle ważna. Dlatego oferujemy Wam wsparcie techniczne i projektowe, wykonujemy niestandardowe zlecenia oraz rozwijamy dla Was nasz portal sprzedażowy. Nasze zaangażowanie w pracę z instalatorami oznacza, że towarzyszymy Wam na każdym kroku i dbamy o to, aby Wasza praca była jak najbardziej efektywna. 

Co nas wyróżnia

Wprowadzamy innowacje które stają się standardem

To my wyznaczamy standardy rynkowe wprowadzając jako pierwsi najnowocześniejsze rozwiązania, takie jak na przykład przewody antybakteryjne.

Szybkość obsługi

U nas kupisz kompletny system od jednego producenta. Dostawa dotrze do Ciebie już następnego dnia.

Od projektu po konsultacje serwisowe – wspieramy na każdym etapie

Oferujemy wsparcie na każdym etapie – od projektu i doboru materiałów, po pomoc w wyszukaniu instalatora lub doradztwie przy samodzielnym montażu

Kompleksowa realizacja

Zapewniamy obsługę w całym zakresie wykonania instalacji – od jej zaprojektowania do dostarczenia kompletu materiałów z rekuperatorem.  

Zawsze w kontakcie!

Masz pytania, uwagi lub chciałbyś się podzielić z nami swoją opinią? Jesteśmy otwarci na sugestie i nowe pomysły. Napisz do nas, zostaw komentarz w naszych mediach społecznościowych lub dołącz do naszego forum. Czekamy na Ciebie!

Scroll to Top