Your Page Title

Współpracuj

z najlepszymi

s

Zakupy BEZPOŚREDNIO
U PRODUCENTA

Cennik24.pl to portal sprzedażowy skupiający producentów systemów instalacyjnych, tj. wentylacja mechaniczna, rekuperatory i pompy ciepła.

Produkty PE-FLEX dostępne są zawsze w aktualnych cenach na stronie cennik24.pl.

Kupując na portalu cennik24.pl otrzymujesz wysokiej jakości produkty w najkorzystniejszych cenach. Indywidualne warunki współpracy, bezpłatne warsztaty oraz wsparcie techniczne to jedne z wielu korzyści dla instalatorów.

ZALETY

dla instalatora

S

Znajdź się

NA MAPIE!

Znajdź się

NA MAPIE!

i czerp korzyści!

Mapa instalatorów PE-FLEX umożliwia bezpośrednie dotarcie do inwestorów szukających wykonawców wentylacji mechanicznej. Daj się znaleźć!

Sprawdź NASZE SZKOLENIA

Zachęcamy do skorzystania ze szkoleń i warsztatów organizowanych cyklicznie w całej Polsce.

Przejdź przez każdy etap “rekuperacji” zaczynając od procesu projektowania i montażu instalacji, do uruchomienia rekuperatora oraz późniejszego serwisu. Nasze kompleksowe szkolenia dedykowane są zarówno nowym instalatorom, jak i doświadczonym fachowcom.

s

Skontaktuj się z naszymi handlowcami

Polska północna

Dawid Halarewicz

Polska południowa

Jacek Trzcianowski

s

Skontaktuj się z naszymi handlowcami

Polska północna

Dawid Halarewicz

Polska południowa

Jacek Trzcianowski

Rozwijaj
się
z nami!

Formularz

Jeśli chcesz z nami współpracować, wypełnij formularz. Skontaktujemy się z tobą w możliwie najkrótszym terminie.

Pokaż swoją instalację

Kanał iZZi Instalacje to już ponad 85 tyś. subskrybentów oraz prawie 27 milionów wyświetleń filmów. Prezentujemy nie tylko produkty, ale przede wszystkim ludzi – instalatorów. Pokaż swoją instalację i zapełnij swój kalendarz w zawrotnym tempie!

Bądź na bieżąco!

s

Dołącz do

GRUPY

DYSKUSYJNEJ NA FB

Zapraszamy do zamkniętej grupy na Facebooku, która skupia zarówno instalatorów, jak i użytkowników rekuperatorów i pomp ciepła. Pomagaj użytkownikom i buduj swoją pozycję eksperta, a nie zabraknie Ci zleceń!

Sprawdź nasze konto na

TIKTOKU!

Nasze filmy osiągają ogromne zasięgi na TikToku. Prezentujemy praktyczne porady dla inwestorów, które pozwalają im podjąć właściwe decyzje. Promujemy instalatorów, pokazując ich realizacje. Zbuduj z nami swoją pozycję eksperta!

s
Scroll to Top