Your Page Title

Export Sales Specialist

Jesteśmy największym producentem domowych systemów wentylacyjnych w Polsce i poszukujemy zdolnych handlowców, którzy zaangażują się w rozbudowę naszego rynku sprzedażowego. Posiadamy szeroki wachlarz asortymentowy i nowatorskie na skale światową rozwiązania. Naszym celem na następne lata jest opanowanie rynków w całej Europie.

Twój zakres obowiązków

  • realizowanie strategii sprzedaży na rynkach zagranicznych (Europa) przez wyszukiwanie i nawiązywanie kontaktów handlowych
  • przeprowadzanie prezentacji produktowych podczas spotkań z kontrahentami
  • kompleksowa opieka nad współpracą z klientami i budowa długofalowych relacji biznesowych
  • kreowanie wizerunku firmy i marek produktowych w relacjach z kontrahentami
  • realizacja ustalonych z zarządem firmy planów sprzedażowych
  • analizowanie sytuacji rynkowej na powierzonych rynkach zagranicznych i podejmowanie działań zmierzających do budowania przewagi konkurencyjnej

Nasze wymagania

  • doświadczenie w rozwijaniu sprzedaży eksportowej i bezpośrednich kontaktach z klientami
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1 (znajomość innego języka obcego będzie dodatkowym atutem)
  • doświadczenie w branży HVAC (mile widziane)
  • możliwość dojazdów do siedziby firmy (preferowane miejsce zamieszkania w okolicach Krakowa)
  • samodzielność w działaniu oraz dobrej organizacji czasu pracy
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista
  • nieszablonowe podejście do prowadzonych zagadnień
  • gotowość do wyjazdów zagranicznych

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia w oparciu o kontrakt B2B
  • pracę w formule hybrydowej (home office oraz spotkania z klientami)
  • stanowisko pełne wyzwań wynikających z realizowanych projektów rozwojowych
  • przestrzeń do samodzielnego działania i inicjatywy – możliwość realizacji własnych pomysłów w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • wyjątkową atmosferę pracy, którą buduje zespół młodych i zaangażowanych ludzi

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Scroll to Top